Архіви: Testimonials

Оксана

Не зовсім полюбляю писати відгуки, але відвідування центру Камала на мене дуже позитивно вплинуло. Я вражена професійним та турботливим ставленням персоналу до мого здоров’я. Із задоволенням я буду приходити на заняття тільки до вашого Центру!

Ірина Ф.

Я дуже рекомендую відвідати! Відмінний та ефективний пілатес, тренування з масажу та медитації. Місце, куди ви схочете повернутися знову і знову 😊

Viktoria Sokur

Чудове місце для заняття хореографією для дітей!Дякуємо Лідії Анатоліївні за її професіоналізм!

Ольга Тимощук

Центр Камала обрала за чистоту, відмінний сервіс, близьке розташування до будинку та адекватне співвідношення “ціна – якість”. Заняття пілатесом та стрейчингом особливо сподобаються тим, “кому за 30”. Якщо ви цінуєте індивідуальний підхід і відсутність скупчення народу, тоді вам сюди. Центру Камала хочеться побажати залишатися такими, якими ви є – професійними, доброзичливими та зразком клієнтоорієнтованого бізнесу.

Ольга

Я дієтниця зі стажем) І це перша дієта, яка дає хороший результат без почуття голоду. Зникли неприємні нюанси із травленням. І ще, я перестала відчувати постійне бажання з’їсти щось солодке.

Ірина Ярошенко

Хочу подякувати Вікторії Барташ і за допомогу до переходу на здорове харчування, і за увагу та кваліфікованість у своїй справі, і за чудові вправи, які дали можливість навіть знизити прийом ліків.

Мар’яна Куля

Вже більше 3-ох років постійна клієнтка Камали. Чудове місце і для розслабитися (інколи наливають просеко, на жаль, лише інколи:), і для потрудитися (після мучєній дають шоколадку “для відновлення м’язів”). Місце, куди також хочеться принести шоколадки після якихось поїздок.

Даша

Давно ходжу до Камали на пілатес, дуже задоволена! Зручне розташування, гарний графік занять. Доброзичливий та позитивний колектив! Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Враження найкращі! Всім щиро рекомендую!

Юлия Чумак

Дуже рекомендую центр! Ходжу дуже давно, бачу результат від тренувань. У центрі працюють майстри та професіонали. Обстановка дуже затишна, душевна та домашня, колектив зібраний найкращий! Завжди чисто, затишно та на найвищому рівні! Дякую за терпіння та працю тренеру Іллі Миколайовичу! Найкращий тренер з пілатесу!

Call Now Button