Пілатес

пилатес, упражнения на проработку глубоких мышц

Пілатес – це комплекс вправ, який дозволяє зміцнити м’язи преса, спини, поліпшити поставу, координацію, гнучкість і рухливість суглобів. Принцип дії пілатесу – це робота з глибокими м’язами живота і м’язами-стабілізаторами, які практично не задіяні в нашому повсякденному житті.

ЗАНЯТТЯ ПІЛАТЕСОМ РЕКОМЕНДУЮТЬСЯ ВСІМ!

Пілатес залишається одним з найбезпечніших видів фітнесу, який дозволяє займатися вправами навіть вагітним жінкам і людям старшого віку.

Одна година заняття пілатесом запускає механізм спалювання калорій на весь день, що вигідно відрізняє його від таких тренувань, як велотренажер або бігова доріжка.

У нашому Центрі ми пропонуємо різні види тренувань:

Пілатес

Спеціально розроблений комплекс вправ, який представляє собою базову методику Йозефа Пілатеса. Комплекс спрямований на усвідомлену роботу з тілом, на зміцнення м’язів стегон, спини, черевного преса і сідниць.

Пілатес на фітболах

Комплекс вправ із застосуванням великих м’ячів, що сприяє розвитку почуття рівноваги, включення в роботу глибоких м’язів спини, розвитку гнучкості і формуванню правильної постави.

Пілатес на ролах

Комплекс розроблений для зміцнення м’язового корсету, м’язів черевної порожнини і тонізації м’язів ніг. Ці вправи створені спеціально для тих, хто прагне вдосконалити свою фігуру.

Пілатес з гантелями

Один з кращих комплексів вправ, який допомагає уникнути дряблості рук, дає необхідне навантаження спині та вдосконалює фігуру.

Пілатес з ізотонічними кільцями

Виконання вправ з кільцями, призводить до зміцнення м’язів верхньої та нижньої частин тіла, поліпшення постави.

Зручна форма для занять:

Спортивні штани, футболка, шкарпетки.

Проводить Ілля Онішко

Заняття проходять за розкладом в спортивному залі КАМАЛА-FIT на спеціальних килимках.

Call Now Button