Аура-Сома

цветотерапия

Аура-Сома – це древні знання, зібрані в одну «живу» систему, доступну кожному. 116 кольорових поєднань були народжені протягом 35 років, кожна пляшечка має свою назву, свою історію, благотворно впливає і дає енергію кожному, хто стикнеться з Аура-Сомой. Система Аура-Сома створена для того, щоб наблизити вас до розуміння самого себе. Вона використовує видимі і невидимі енергії кольору і світла: енергії трав, ефірних олій і екстрактів, енергії кристалів і дорогоцінного каміння.

Слово Aura означає «світло». Soma в перекладі з давньогрецької означає «тіло», або «життєва енергія» на санскриті.

Засновник Аура-Соми – Віккі Уолл назвала балансові флакони «Дзеркалом душі».

Ми наносимо олію Аура-Соми на тіло, тим самим, ми єднаємося зі свідомістю мінералів, кристалів, царством рослин. Мінерали відбивають колір і світло так, як це роблять рослини.

Під час консультації з Аура-Соми, вам буде представлений весь спектр з 116 флаконів. На підставі вашого вибору консультант допоможе вам розкрити вплив минулого, розпізнати енергії домінуючі в сьогоденні і ті, що впливають на майбутнє, розповість про ваші таланти. Аура-Сома – це не ворожіння, а «дзеркало» вашого внутрішнього світу. Всі кольори Аура-Соми несуть тільки позитивні енергії, і показують позитивні сторони в будь-яких ситуаціях.

Ви зможете пізнати свою внутрішню красу, показати її світу, усвідомити і використовувати свої таланти, рухатися по шляху свого призначення.

Консультації проводить: Вікторія Барташ.

Консультації з Аура-Соми проходять в студії Камала-VIP.

Світ Аура-Соми.

Call Now Button