Медитація

медитация, погружение в себя

Медитація – англійське слово (meditation) – роздум – це один із шляхів пізнання себе самого і світу. Це особливий стан свідомості.

Медитація – стан внутрішньої зосередженості, самоспоглядання, що вимагає відчуженості від зовнішнього світу і концентрації своїх думок для досягнення духовного прозріння.

За східним переказами медитація є процес, за допомогою якого досягається “просвітлення”. Це процес зростання, що дає людині новий досвід в інтелектуальній, філософської і в екзистенціальній сфері.

Сучасній людині медитація потрібна для того, щоб вміти зосередитися і накопичити силу. В медитації задіяний не тільки розум, але і всі структури людини.

Медитація – це система духовної практики, яка дозволяє наблизитися до центру свого Я, і тим самим, прийняти на себе відповідальність за зміст своїх думок.

У нашому Центрі, проводяться різні медитації, медитації ОШО.

Медитація «Наша священна земля»

Медитація-свято, МЕДИТАЦІЯ-насолода!

Ця Ошо медитація створена його учнем Верешем, як подарунок Майстру.

Це годинна активна Медитація, що наповнює силами, енергією, відчуттям свята кожен момент нашого життя.

Вона складається з 10 стадій і триває трохи більше однієї години.

Основні стадії – це танець, тряска, тиша.

Медитація супроводжується неймовірно гарною музикою, написаною самим Верешем, яка нікого не може залишити байдужим.

Назва «Наша священна земля» дана не просто так. Ми звикли відноситься до нашого життя, до навколишнього світу як до чогось абсолютно природного, забуваючи, що ми тут просто гості. І ця Медитація створена як нагадування про те, що ми повинні дбати про навколишній світ, про нас самих, берегти нашу планету, насолоджуватися кожною хвилиною, яку нам пощастило провести тут, народившись на цій землі.

Медитація дає можливість через різні стадії і різні стани скинути з себе стрес і напруження, яке заважає нам насолоджуватися собою, світом і своїм життям.

Якби наша мати-земля могла говорити, вона б сказала: «Я дала вам все, щоб виконати ваші мрії і ваші бажання. Я дала вам можливість – бути господарем своєї долі … Все, що я прошу – піклуйтеся про мене і про все, що я створила для вас ».

Медитація тиші

«Розум – це слова, самопізнання – це тиша. Розум – це не що інше, як всі слова, які ви можете накопичити; тиша – це те, що завжди з вами, її не можна ні накопичити, ні втратити. Сенс самопізнання – знайти ваше унікальне внутрішнє «я». В тиші ви накопичуєте слова, які в цілому становлять розум» (Ошо).

«Тиша – це медитація, це питання зміни стану, перемикання уваги зі слів на тишу, яка завжди з вами» (Ошо).

Перед медитацією спробуйте зрозуміти, навіщо вам потрібна медитація? Ви хочете стати успішніше, може ви хочете позбутися хвороби, або хочете кохати і бути коханим?

Прийміть зручне положення, розслабтеся, закрийте очі і налаштуйте своє дихання. Зробіть так, щоб ніщо не заважало вам бути спокійним.

Медитація проходить в повній тиші, без музики, що спочатку може бути дещо незвично. Відчуйте повну внутрішню тишу – відсутність емоцій, почуттів і будь-яких думок. Все в вас наповнюється тишею і мовчанням, ви просто оболонка, кокон, який залишив метелик. Не лякайтеся, ви не втрачаєте себе, ви просто намагаєтеся розгледіти порожнечу.

Якщо ви все зробили правильно, то далеко ви побачите світло, це ваша душа. Відчуйте спокій, добро і любов, які випромінює ваша душа. Насолоджуйтеся відчуттям дивовижної радості і чистого щастя.

Тепер постарайтеся наповнити цим світлом все ваше тіло. Якщо у вас є хворі органи сфокусуйте світло на них. Це світло додасть вам силу і впевненість, позбавить вас страху, подарує нові плани, мрії і бажання.

Від медитації до медитації цей світ буде все більше, і одного разу ви побачите, що ви оточені цим світлом. Це буде означати, що ви допомогли своїй душі повернутися до того стану, в якому вона була в момент вашого народження.

Ви теж змінитесь … Ви станете спокійніше, мудріше, цілеспрямованіше, щасливіше, терпиміше, можливо відкриєте в собі нові риси і таланти.

Заняття проходять в залі КАМАЛА-RELAX, КАМАЛА-FIT.

Call Now Button