Променева указка

лучевая указка аура-сома

Для управління енергетичним полем людини в Аура-Сомі була розроблена променева указка.

Променева указка фокусує енергії Аура-Соми в чутливі області тіла: чакри, меридіани, акупунктурні точки, і тонкі енергетичні поля навколо тіла. Колбочки з дуальними колірними комбінаціями, які містять енергії Балансових пляшечок були спеціально відібрані для застосування на енергетичних точках.

Особисті енергії кожної людини можуть бути модифіковані та посилені. Променева указка допомагає усунути блокування і кристалізації на шляху Ци і тим самим збалансовує Ауру людини.

Відкриття біофотонних випромінювань дало наукову підтримку нетрадиційним методам лікування: соматичній терапії, гомеопатії, акупунктурі. Це призвело до появи променевої указки.

Колірне світло володіє особливою здатністю балансувати вегетативну нервову систему, збій в роботі якої приводить до багатьох хронічних і функціональних порушень. За своїм впливом на функціонування організму світло займає друге місце після їжі.

Променева указка налагоджує комунікацію клітин, покращує здоров’я на фізичному, метафізичному, психологічному та емоційному рівнях.

Консультації проводять Вікторія Барташ.

Консультації по променевій указці проходять в студії Камала-VIP

Call Now Button