Пілатес vs фітнес тренування

У чому ж різниця між пілатесом та фітнес тренуванням. Давайте розбиратися…

Досвідчений тренер починає тренування з аналізу фізичної підготовки нового клієнта, чи має клієнт якісь проблеми з хребтом або м’язовий дисбаланс.
Починається все з основ, тобто класичного пілатесу на килимку. Тренер пояснює основні правила та положення для занять пілатесом: дихання, рух, центрування, розслаблення. Для зовсім непідготовлених людей, тих, хто не відчуває або не вміє контролювати своє тіло, це може зайняти деякий час.
Отже, ви навчилися контролювати своє тіло, тепер можна перейти до вправ зі зміцнення м’язів.
Рухи в пілатесі задіють більшу кількість груп м’язів і зазвичай складніше, ніж звичайні вправи, тому повторень можна робити менше, ніж за звичайного тренування.
Під час заняття пілатесом працює все тіло, щоб зберегти баланс м’язів, симетрію та стійкість.
Після звичайного тренування ви часто почуваєтеся втомленим, можливо тремтіння в тілі. Ви повинні витратити час на розтяжку м’язів, інакше неодмінно ви встанете з крепатурою вранці. Навпаки, після пілатесу ви сповнені енергії та сил. Оскільки вправи пілатесу спрямовані як у зміцнення, і на розтяжку м’язів. Багато вправ навіть здаються масажем для тіла!
Та й останнє. Пілатес – це заняття, що поєднує розум і тіло, тому що при виконанні кожного руху потрібна повна розумова та фізична концентрація, контроль дихання та краса.

За матеріалами голлівудської фітнес-гуру Джилліан Хессель (Jillian Hessel), учениці знаменитої Кеті Грант (Kathy Grant).

Більше про заняття з пілатес в центрі Камала ви можете ознайомитися, клікнувши за посиланням.

Call Now Button