Навчальний 1 курс семінару Aura-Soma®.

цветотерапия

З 14 по 17 березня у центрі Камала проходив 1 курс семінару Aura-Soma®. Курс проводила Анжела Плечиста – консультант з кольору та вчитель Aura-Soma®, сертифікована Академією Кольору (Великобританія, ASIACT).

Аура-Сома – це не нова система, а стара мудрість для нової ери. Система Аура-Соми поєднує в собі енергію мінералів, рослин та кольору. Кожна пляшка Аура-Соми розглядається як ключ до свідомості. Колір – це серце Аура-Соми, це ключ до розуміння самих себе на найглибших рівнях. Енергії кольору, що містяться в еквілібріумах (еквілібріум у перекладі означає рівновагу), безпосередньо впливають на тонкі енергетичні системи тіла, впливаючи на стан на всіх рівнях.

Крім того, слухачі дізналися, як створюються і заряджаються еквілібріуми, як їх правильно і куди наносити, що таке терапевтичне захоплення, чому і як відбувається процес трансформації. Завдаючи еквілібріуми на тіло, ми можемо відновити рівновагу нашої системи, налаштовуючись у резонанс із чистими хвилями еквілібріума.

Крім того, в Аура-Сомі існує кілька наборів пляшечок.

Чакровий набір, який врівноважує чакри та покращує загальний стан. Цей набір підійде як додаток до масажу, використовуючи вибрані кольори у певних зонах.

Набір рятувальників використовується безпосередньо за необхідності для підтримки і гармонізації складних духовних станів. Рятувальники заряджені особливим чином і можуть використовуватися багатьма людьми, наприклад, у сім’ї або на роботі.

Помандери працюють у біоенергетичному полі, що оточує наше тіло. Вони зміцнюють та підтримують його структуру та цілісність.

Квінтесенції підтримують астральні поля, привносячи найвищі якості вібрації Майстерів у наш досвід. “Ми ті кольори, які ми обираємо, і вони відображають потреби нашої істоти”.

В Ауро-Сомі вважається, що всі кольори взаємопов’язані. Цей зв’язок проявляється на Розі Квітів. Це все та багато іншого, а також про методики роботи з клієнтами та про іншу продукцію Ауро-Соми, було розказано на цьому курсі.

Ми дякуємо Angela Plechystaya за проведення цього курсу та сподіваємося на подальшу співпрацю.

 

Angela Plechystaya

 

 

 

 

 

 

 

Call Now Button