Про симптоми, що виникають при покращенні харчування

“Найбільш недорозуміла область у проблемі харчування – це невміння правильно зрозуміти та інтерпретувати симптоми та зміни, які супроводжують перехід до більш розумної та правильної програми харчування” – говорить доктор Стенлі Басс.

Що таке правильна програма?

Це введення у раціон продуктів вищої якості. Наприклад, людина замінює такий багатий протеїнами продукт, як свинина, яловичиною. В даному випадку яловичина може вважатися кращою через її більш легку засвоюваність організмом, нижчого вмісту в ній жиру і т.д. У свою чергу, курча краще за яловичину з цих же причин. Боби, сочевиця, горох у поєднанні з овочами ще багатші на поживні речовини, необхідні відновлення здоров’я.

У міру просування вгору за шкалою якості продуктів ми включаємо в раціон їжу, багату на протеїни, яка може вживатися без теплової обробки, наприклад, сир приготований з сирого молока без солі. Потім йдуть горіхи і насіння, які можна їсти в натуральному вигляді (сирі та несолоні). Підбиваємо підсумок: чим ближче продукти, які ми їмо, до свого природного стану, або чим менше вони піддавалися тепловій обробці, тим вища їхня якість. За цих умов зберігаються практично всі ферменти, амінокислоти, мінерали, вітаміни, вуглеводи, а також життєва сила. Ця «життєва сила», своєю чергою, сприяє відновленню здорових тканин.

Якість програми харчування підвищується також за рахунок ВИКЛЮЧЕННЯ токсичних для організму продуктів, таких як: кава, чай, шоколад, тютюн, сіль, перець.

Чим вище якість їжі, яку ми їмо, тим швидше ми позбудемося хвороб, оскільки ми здатні правильно переварити і засвоїти цю їжу. Крім того, необхідно:

Правильно поєднувати продукти;
Правильна послідовність у прийомі різного виду продуктів, а саме, їжа, що найбільш легко засвоюється, повинна бути з’їдена першою, більш складна – у другу чергу, і найбільш концентрована – останньою;
Знати необхідну кількість продуктів кожного типу, яка має бути з’їдена у кожний прийом їжі;
Правильне часу прийому їжі (коли виникає відчуття голоду, а чи не за розкладом).

Які симптоми спостерігаються, коли ми вперше починаємо виключати продукти низької якості – більш живими, натуральнішими, ніж продукти, до яких ми звикли?

Коли раптово припиняється використання токсичних стимуляторів, таких як кава, чай, шоколад або какао, зазвичай бувають головні болі і спостерігається занепад сил.

Цей початковий занепад сил триває приблизно десять днів або трохи більше, а потім стан покращується, починається приплив енергії, стрес зменшується.

Тепер давайте перейдемо до симптомів, які виникають у процесі перебудови нашого організму.

Протягом цієї початкової фази, що триває від десяти днів до кількох тижнів (у поодиноких випадках), життєві сили, які зазвичай знаходяться на периферії або у зовнішніх частинах організму (таких як м’язи, шкіра) починають проникати у внутрішні органи і приступають до реконструкції.

У міру того, як людина продовжує дотримуватись покращеної дієти та постійно підвищує якість їжі, починають з’являтися цікаві симптоми. Організм розпочинає процес, званий «відновленням».

Ми повинні навчитися їсти прості, чисті та природні продукти, що відповідним чином приготовані та скомбіновані, а наш організм, у свою чергу, викине все шкідливе, що ми накопичили раніше (за матеріалами доктора Стенлі Басса).

Call Now Button