Лімфатична система

Лімфатична система йде “знизу-вгору”, і ніколи у зворотному порядку! Тобто з кінчиків пальців – і до грудної лімфатичної протоки.

Ви бачили колись клапани в лімфатичних протоках? – це дуже важливе пристосування: коли лімфа піднімається – клапан її пропускає, але тут же захлопується (не дає можливості ЗВОРОТНОГО ходу лімфі!). З кожної тканини відходять лімфатичні судини, які починаються прямо в тканині, вони фільтрують величезні потоки зайвої рідини. Рідина виходить сюди разом із розчиненими у ній вітамінами та речовинами. Основний об’єм рідини, промиваючи ці тканини, це «болото» – ЙДЕ В ЛІМФУ. Тут живуть бактерії, тут живуть і грибки, пов’язані між собою ланцюгами, і тут живуть паразити – опісторхи, лямблії – прямо в тканині! І сюди постійно все вимивається водою з судин – і йде в лімфу. Щохвилини йде випорожнення.

Лімфовузол = Митниця ПЕРШОГО невеликого масштабу. Лімфовузол – це приміщення, де живуть живі макрофаги, лімфоцити-Т, лімфоцити-В, вони, фільтруючи цю рідину, знищують бактерії, віруси, грибки, паразитів і найпростіших. Відносно чиста лімфа йде далі, і до неї підключаються ширші території.

І тут вже наступний ЛІМФОУЗЕЛ ДРУГОГО порядку. І так далі: десять входів – і один вихід… і все йде знизу догори – це називається Робота Лімфатичної Системи.

Що важливо? – це те, що лімфатична система – ЄДИНА система, крім нирок і ШКТ, яка має ВИКИД ЧЕРЕЗ СЛИЗОВІ ОБОЛОЧКИ НАЗОВНІ! Це цілком унікальне явище, бо через шкіру ми нічого не можемо виплюнути! Якщо лімфа зламана – ми плюватимемося через шкіру.

Що таке пневмонія? – це тромбування лімфатичних вузлів, що перешкоджає виходу рідини. Що таке нейродерміт, псоріаз? – це повна непрохідність лімфовузлів через грибкову патологію, це грибок, який ВСЕ там зацементував – тому шкіра відкриває «пожежні вікна» на згинальних поверхнях (у дитини – попка, щічки, животик – у зонах скупчення лімфовузлів).

Головне в житті – правильне ЖИВЛЕННЯ і хоч якийсь РУХ, і нічого важливішого немає

Лімфатична система – УНІКАЛЬНА!

 

Стояче болото закисає – а от у бурхливій гірській річці нічого шкідливого не живе!

Все геніальне у цьому світі – просто!

Якщо ти робиш все правильно – всі внутрішні органи (у тому числі лімфатична система!) працюватимуть нормально. Процес оздоровчої реабілітації не повинен зупинятися, на кшталт «Сьогодні – лікуюсь, а завтра – живу», він має тривати безперервно та щодня.

Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!

Якщо шлунок може пробачити майже все, репродуктивна система вибачає частково, то лімфосистема взагалі не вибачає! Від неї залежить власне життя та забезпечення організму на рівні виведення з нього солей важких металів, антибіотиків, токсинів, хімічних речовин: формальдегідів, оцтів, ацетонів, парацетамолів та іншого.

І ЯК вона у кожного з нас працює – ось таке у нас і життя!

Три системи: кров, серцево-судинна система та лімфосистема – це три системи, що утворюють ПОТОКИ РІДИНИ в організмі.

В основі всього цього – одна й та сама ЛІМФА!

Не буває окремо крові, окремо сечі та окремо лімфи.

Все в організмі ЄДИНО, у всьому спостерігаємо кругообіг води в організмі людини, зав’язаний на величезній кількості (70 літрів при вазі людини 90 кг.!) міжклітинної рідини.

Call Now Button