Курс “Згадуючи забуту мову розмови зі своїм тілом та розумом”

Тіло… Єдина незаперечна даність у цьому світі, яка буде з нами у кожний момент нашого життя від першого вдиху до останнього видиху… Що ви знаєте про своє тіло? Як вам живеться у ньому? Чи є воно для вас вірним другом, з яким вам легко і надійно йти по життю, чи це невідома та небезпечна територія, над якою ви намагаєтеся встановити контроль чи переробити її згідно зі своїми уявленнями? Або ви взагалі не згадуєте про тіло до тих пір, поки щось у ньому не зламається і не змусить вас зупинитися та звернути на нього увагу? У цьому світі все влаштовано за принципом найвищої розумності.

Наше тіло створене природою так, щоб найкращим чином провести нас по цьому непростому життю, де ми всі отримуємо потрібний нам досвід і дорослішаємо, падаючи і встаючи, набуваючи мудрості і осягаючи сенс буття Людиною… І від того, наскільки ми співналаштовані зі своїм тілом, залежить те, яким буде наше життя: захоплюючою подорожжю, повною відкриттів і радості або виснажливим бігом по колу нескінченних бід і розчарувань.

Курс “Згадуючи забуту мову розмови зі своїм тілом та розумом” допоможе вам налагодити діалог та потоваришувати зі своїм тілом.

Протягом 7-ми вечорів через легкий транс ми занурюватимемося в глибини свого тіла, проникаючи в найпотаємніші його куточки. Що вам це дасть? Глибоке розслаблення у своєму тілі. Відновлення балансу та перезавантаження системи Тіло/Розум. Навички спілкування та встановлення глибокого контакту зі своїм тілом. Розуміння причин прихованих за тілесними симптомами. Ключі та техніки для повсякденності, спрямовані на підтримку здоров’я та благополуччя вашого тіла. Допомога у вирішенні проблем із зайвою вагою, залежністю від куріння, безсонням та іншими дисфункціями, пов’язаними з порушенням балансу в тілі. Якщо ви проходите лікування за допомогою традиційної медицини, цей курс підтримає процес одужання.

“…Щойно ви починаєте спілкуватися зі своїм тілом, все стає дуже легко. Тіло не потрібно примушувати, його можна переконати. Не потрібно боротися з тілом – це потворно, жорстоко, агресивно, і будь-який вид конфлікту створюватиме все більше напруги. Тож вам не потрібно бути у конфлікті – нехай комфорт буде правилом. А тіло – це такий прекрасний дар природи, що боротися з ним означає заперечувати саму природу. Це святиня… ми укладені в ній; це храм. Ми існуємо в ньому, і ми повинні дбати про нього – це наша відповідальність. (Ошо).

Call Now Button