Як працює лімфатична система

У людини немає окремого серця для лімфосистеми, але як створюється потік лімфи, що рухається? Ось лімфатична судина, а навколо неї – м’язи! М’яз скорочується – лімфа проштовхується, а назад не пропускають клапани в лімфо-судинах. Але якщо м’яз навколо судини не працює – звідки взятися руху лімфи?!

Ось ми зараз сидимо нерухомо на лекції 8:00 – у нас нічого не скорочується – і лімфа не проштовхується! А хтось хоч трохи рухає руками-ногами (прихована гімнастика для тіла) – у того м’язи скорочуються – і з’являється рух лімфи.

Відчуваєте, що втомилися – отже, застоялася лімфа – попийте води, посувайтеся, зробіть приховану гімнастику.

А щоб не було геморою – «підскочіть» разів 30-50 на сідничних м’язах – це лімфатичний масаж колектором малого таза. А не буде такого масажу – буде простатит, аденома.

Лімфосистему не можна гріти, під час масажу лімфовузли обходьте стороною: там живуть лейкоцити, і якщо ви притиснете їх, пройдете проти ходу потоку – ви їх просто знищите. Якщо ви пошкодите лімфовузол під коліном – воно все життя набрякатиме. Лімфу можна почистити зсередини, але змусити її рухатися можуть лише активні рухи, скорочення м’язів – гімнастика.

Після прочищення лімфовузлів і проходження 10 етапів «митниці», чиста лімфа (це та сама ВОДА, або сукровиця, це та сама частина червоної крові, в якій немає еритроцитів) впадає у венозне русло і змішується з венозною кров’ю, попутно очищаючи її.

А якщо лімфовузли забиті – організм викидає все на шкіру і буде екзема, нейродерміт, псоріаз, дерматити, діатез, фурункульоз, акне, вугрі та інше.

Чому у тих, хто приділяє увагу зарядці, зазвичай у лімфосистемі все гаразд!

Лікування лімфостазу спрямоване на відновлення та нормалізацію відтоку лімфи.

Методи лікування:

Одним з кращих методів, що дозволяють розігнати лімфу, що застоялася, є масаж. Він не тільки впливає на лімфатичну систему, координуючи її роботу, а й сприяє розширенню кровоносних судин, зняття спазмів м’язів, підвищує тонус шкіри та покращує колір обличчя. Важливо правильно харчуватися, не зловживати жирною солоною їжею, алкоголем, відмовитися від куріння.
Фізіотерапевтичні процедури.
Рекомендовано відвідування басейну.
Медикаментозне лікування, яке містить препарати. Цією рідиною практично не займається ніхто з лікарів. Спочатку почистись, помер живлення, пий багато води, заспокойся, упорядкуй думки і м’язи. А коли все це не допомогло – йди до лікаря. Ось тільки до лікаря ходити не знадобиться, якщо ви виконаєте першу частину цього постулату.
Вправи для нормалізації відтоку лімфи. Застій і ураження лімфи від знерухомленості м’язів (нам просто ліньки зробити гімнастику). Гімнастика має увійти у ваш спосіб життя. Якщо з харчуванням у нас повна труба в країні, то з гімнастикою ще страшніше. Гімнастика має бути індивідуальною, комплекс вправ можна виконувати в домашніх умовах. А яку гімнастику краще? – будь-яку – аби рухатися. Чи то танці, чи бойове мистецтво, чи інша оздоровча гімнастика. Але не всі можуть це подолати самостійно – тут потрібні грамотні вчителі та професійна допомога.

Використовуючи знання наших професіоналів – фізіотерапевта, реабілітолога, масажиста, тренера, хореографа ми розробили унікальне комплексне заняття для оздоровлення та профілактики порушень у роботі лімфатичної системи.

Ми поєднали в динамічне заняття вправи для нормалізації відтоку лімфи, танцювальні па та розтяжки під ритмічну музику.

Call Now Button