Дизайн Людини

Що таке Дизайн Людини?

Якими створила нас природа? У чому унікальність кожного з нас?
У чому наше призначення і як ми можемо реалізувати його якнайкраще?
Як ми можемо правильно підтримати своїх дітей у їхньому розвитку, не пригнічуючи та не підганяючи їх під загальноприйняті стандарти?
Дизайн Людини може допомогти вам знайти відповіді на ці питання, надаючи інформацію найвищої точності.

Це нова, унікальна та дієва система, що має в своїй основі струнке та логічне об’єднання всіх основних знань про людину та устрій світобудови.

Дизайн Людини є синтезом древніх езотеричних знань, таких як Астрологія, Каббала, І-цзін, вчення про Чакри і сучасну науку: квантову фізику, астрономію, генетику.

Це нове знання, яке з’явилося 1987 року.

Воно призначене для нових людей, якими ми є, починаючи з 1781 року, коли людство вступило в нову фазу свого еволюційного розвитку.

Дизайн Людини – це наука про диференціацію, про те, які ми всі різні.

Вона надає інформацію найвищої точності про наш генетичний пристрій.

Про те, які якості та таланти закладені в нас природою і як використовувати їх найкращим способом, щоб прожити наповнене життя і реалізувати своє призначення. Також ми можемо дізнатися, які виклики чекають нас на життєвому шляху і як вони можуть стати джерелом мудрості, а не страждань.

Вся ця інформація відображена у Бодіграфі, який є для кожної людини його індивідуальною дорожньою картою для подорожі своїм життям.

Це дає реальний шанс повернутися до себе справжнього, полюбити себе у своїй унікальності, а не боротися з природою, намагаючись переробити та покращити себе.

Знання свого дизайну та дизайну навколишніх людей допомагає коректно будувати відносини з партнерами у бізнесі, сім’ї та інших сферах спілкування.

Особливе значення та цінність Дизайн Людини має для дітей.

Якщо у вас є діти, знання їхнього Дизайну допоможе найкращим чином надати їм підтримку у розвитку їх унікальності та уникнути деструкції та спотворень, неминучих при дотриманні загальноприйнятих стандартів виховання.

Це дуже практичне знання, де нічого не потрібно брати на віру. Воно набуде сенсу і цінності тільки тоді, коли ви почнете перевіряти і застосовувати його в повсякденності.

З чого почати?

Ви можете отримати базове прочитання своєї індивідуальної картки у аналітика. Індивідуальна карта будується за даними вашого народження.

Консультація триває 3 години, протягом яких ви дізнаєтесь основну інформацію про свій дизайн:

ваш генетичний Тип та Стратегія для взаємодії зі світом та з іншими людьми;
ваш внутрішній авторитет для прийняття рішень;
ваша життєва сила та ваші виклики;
ваш генетичний Профіль;
ключі для входу в експеримент з дизайном.

Також для початківців створено спеціальний триденний курс “Проживання свого дизайну”.

Тут ви зможете отримати базові знання, необхідні для того, щоб почати особистий експеримент зі своїм дизайном, а також зможете попрактикувати взаємодію з іншими людьми з урахуванням їхнього дизайну.

Якщо у вас є прочитання особистої карти, цей курс підтримає і поглибить ваш експеримент.

Консультації та курс проводить Ірина Дорошенко.

Отримати прочитання своєї карти та взяти участь у курсі “Проживання Свого Дизайну” ви можете в нашому центрі за попереднім записом.

Call Now Button