Кольорупунктура

лучевая указка аура-сома

Цветопунктура сприяє появі внутрішньої рівноваги і включає саморегуляцію всіх рівнях. Якщо класична акупунктура використовує впливає на точки через акупунктуру і припікання, то Променева указка світить на ці точки поляризованим світлом, додатково пропущеним через кольорові колбочки з особливим складом.

Через точки акупунктури можна балансувати потік перебігу життєвої енергії, усуваючи її застої, які проявляються у вигляді емоційних блоків та хвороб.

Енергія в меридіанах – це наше внутрішнє світло і тому миттєво відгукується вплив тієї ж природи. Течія Ци вирівнюється не тільки у фізичному тілі, а й у всіх тонких структурах.

До першого місяця весни ми хочемо зробити подарунок: при оплаті в березні трьох сеансів променевої указки, четвертий – ви отримаєте безкоштовно!

Безкоштовним сеансом ви можете розпорядитися на власний розсуд – скористатися самостійно або подарувати близькому.

Теми, з якими можна працювати на сеансах променевої указки:
1. Як бути тим, ким є; прийняття себе.
2. Відносини з партнером у колективі.
3. Відчуття стабільності та безпеки для себе.
4. Призначення (я більше не бачу сенсу в тому, що творю; що я можу створити, щоб розвивати суспільство).
5. Виникнення нових ідей. Вихід за межі звичного.
6. Завершення будь-якого етапу та початок нового.

Променева указка – це оздоровчий інструмент, спрямований на емоційне очищення, фізичне здоров’я, допомогу в балансі сну, зменшення тривоги, усунення болю. Вона заземлює.

Променева указка дозволяє зосередити енергію еквілібріумів Аура-Соми в конкретних точках тіла. Вона живить та підтримує тонке енергетичне поле людини.

Call Now Button