Чи вмієте ви дихати правильно?

Чи вмієте ви дихати правильно? Не дивуйтеся питанню.

Сьогодні через забруднення навколишнього середовища кисню в нашому повітрі лише 19%, а вуглекислого газу вже 25%.

Ми використовуємо лише 5-у частину легенів і отримуємо з повітря вже набагато менше кисню.

Здоров’я та благополуччя залежать від максимального вироблення, збереження та використання енергії, яку дає кисень. Він відіграє важливу роль в обміні речовин, покращує кровообіг, засвоєння поживних речовин, травлення та виділення. Забезпечує організму можливість відновити і зміцнити імунну систему.

Збагачення організму киснем – ключ до життя!

Понад 90% енергії організму виробляється завдяки кисню.

Люди, яким не вистачає кисню, лягають спати втомленими, прокидаються втомленими, страждають від головного болю, запорів, нетравлення шлунка, болю в м’язах, ревматизму, болю в спині та в ступнях, зниженням зору та слуху, втратою пам’яті, ангінами, бронхітами, астмою та емфіземою.

Завдяки правильному диханню рівень кисню в крові підвищується – організм витрачає більше енергії і ви стаєте активнішими, будете мати потужну імунну систему та струнку фігуру.

Збільшуючи доступ кисню в організм, ви можете засвоювати або спалювати в 18 разів більше жиру, ніж під час неаеробних вправ і одночасно підтягувати м’язи за допомогою аеробного дихання в комбінації з вправами з пілатесу і стретчингу. Щоб ефективніше спалювати жирові відкладення, нам потрібно просто збільшити доступ кисню в організм.

Кожне заняття в нашому центрі зі стретчингу, пілатесу або лімфодренажної гімнастики ми закінчуємо дихальними практиками.

Нічого зайвого, ми просто навчимо вас правильно дихати!

Call Now Button